08:48, 6 січня
Представник гуманітарної організації JERU з моніторинговою місією відвідав Конотоп
3 січня, фахівець з проєктів та програм JERU Олександр ШЕВЧЕНКО зустрівся з підприємцями Конотопської громади, бізнес яких постраждав внаслідок збройної агресії російської федерації, та які стали переможцями конкурсу на отримання фінансової підтримки для розвитку свого бізнесу від гуманітарної організації JERU (Спільне реагування на надзвичайні ситуації в Україні міжнародних неурядових організацій Welthungerhilfe та Concern Worldwide). Про це повідомляє Конотопська міська рада.
Основна мета приїзду – це моніторинговий візит після першого траншу, аби переконатися, що те обладнання, яке було заявлено, вже придбано підприємцями, встановлене та працює на благо підприємства.
На Сумщині JERU працює тільки в двох громадах: Конотопській та Сумській. Наразі це єдина організація, що надає підтримку бізнесу в нашій громаді та завдяки якій, 14 підприємців, пройшовши конкурсний відбір, отримали гранти на розвиток своєї справи – це 4 представника малого та середнього бізнесу та 10 – мікробізнесу, які отримали фінансовий ресурс відповідно до 800 тис.грн та до 65 тис.грн.
Одним із перших Олександр Шевченко відвідав ТОВ “Дрімворк – 2020”, що отримало 665 тис. грн фінансової підтримки та з врахуванням власного внеску (обов’язкова умова надання гранту) вже закупило обладнання: 3-головну комп’ютеризовану вишивальну машину та оверлоки, що можуть працювати і від генератора.
Як зазначила директорка ТОВ Олена РЯБЧЕНКО, завдяки цьому обладнанню зменшиться логістичне навантаження на підприємство, яке буде мати вже закритий цикл виробництва, адже для того, щоб зробити на готовому виробі брендову нашивку не потрібно продукцію відправляти до іншого підприємства.
Представник гуманітарної організації JERU закликав бізнес Конотопської громади не боятися та подавати заявки на наступні програми JERU, адже фінансова підтримка в умовах війни допоможе не тільки підтримати сам бізнес, але й збільшить розмір податків до бюджету громади, що сприятиме її відновленню та розвитку.
Очільниця Відділу Конотопської міської ради по роботі із суб’єктами підприємницької діяльності Ірина ШАНАЙДА наголосила, що не тільки фізичні пошкодження майна, але й економічні збитки, втрачені можливості та дохід внаслідок воєнних дій були підставою для участі підприємців Конотопської громади в грантовій програмі JERU.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:34
3 січня
21:30
1 січня
live comments feed...