Господар машини відкрив водійські дверцята власним ключем, і поліцейські спробували вийняти підсудного з автомобіля. Проте той почав вириватися, вибив посвідчення, яке йому показували, вчепився руками в кермо, а ногами — у поріжок, хапав правоохоронців за одяг. У підсумку чоловіка все-таки вдалося витягнути назовні — і тут він зовсім сказився, став бити ногами і по автомобілю, і по ногах поліцейських. Він виривався так, що інспектори викликали ще слідчо-оперативну групу. Але навіть цілою групою з труднощами вдалося впихнути бурхливого любителя спиртного в службовий автомобіль і доставити у відділ поліції. Навіть там він намагався вирватися і втекти.
На суді підозрюваний свою провину не визнав — мовляв, була справа, випив, не пам’ятає скільки, боліла голова, сів у свій автомобіль відпочити, і тут раптом прийшли незнайомі люди, зажадали вийти з машини. Коли він не погодився — вийняли, побили, кинули обличчям у асфальт. Потім він зрозумів, що це співробітники поліції, вони наділи на нього наручники, відвезли в поліцію і там сказали, що він нібито сидів у чужому автомобілі. Він же наполягав, що сидів у своїй машині, яку відкрив своїм ключем, і ніхто не мав права його з неї витягувати. Потім його возили на медичний огляд з приводу сп’яніння і залишили в лікарні, він попросив про медичну допомогу, але від госпіталізації відмовився, знаючи поганий стан лікарень. Він звернувся зі скаргою на дії правоохоронців, його визнали потерпілим і відкрили кримінальне провадження за фактом нанесення йому тілесних ушкоджень.
Правоохоронці та власник автомобіля розповіли свою версію. Її підтвердили свідки подій — дружина господаря машини та її подруга, які побачили стороннього чоловіка у автомобілі, повертаючись додому. Жінки заявили, що обличчя підсудного було у засохлій крові, і він натягував на голову капюшон, ніби намагаючись залишитися невпізнаним. Жінки відзначили, що поведінка і вирази чоловіка, якого поліцейські витягли з машини, були, як у бувалого зека, а обличчя було побите, хоча у ході конфлікту його не били.
Лікар ЦРЛ, до якої на огляд возили підсудного, показала, що він був у стані сп’яніння, нецензурно лаявся, просив оглянути його на предмет побоїв, потім напав на одного з поліцейських, став бити його по верхній частині корпусу, інші втрутилися і відтягли його.
Показання про стан і поведінку обвинуваченого дали й інші свідки. Суд визнав його винним за ч. 2 ст. 342 КК України (опір співробітникам правоохоронних органів при виконанні ними службових обов’язків). З огляду на наявність у нього роботи і неповнолітню дитину, відсутність судимостей і те, що він попросив вибачення у поліцейських, суд призначив йому покарання у вигляді півтора років обмеження волі умовно з випробувальним терміном у один рік.