Фахівці з педагогіки стверджують, що рівноправність і увага до «середнього» і «слабкого» учня розслаблює та інфантилізує навчальний процес.
Кожен працюючий вчитель знає, що в будь-якому класі розподіл «навчальності» відбувається за Гауссом: 2-3 талановитих учнів, 3-4 – старанних, 2-3 – аутсайдера і ще 20 – «середніх».
І що дивно: якщо цей клас розділити на дві підгрупи – на «сильну» та «слабку». Увага! Не за алфавітом, не за статевою ознакою, не за симпатіями та антипатіями, а лише за розумовими здібностями. Через незначний час відсоткове співвідношення відновиться, тільки 2-3 талановитих учнів у «сильній» і «слабкій» групах дуже відрізнятимуться. Ну, як у житті!
Сучасна онлайн-школа категорично забороняе вчителям порівнювати дітей між собою, а в 1 класі навіть оцінки скасували, щоби нікого не образити.
Але, по-перше, вчителі і раніше особливо дітей не порівнювали, точніше, порівнювали так, щоб кожен (!) був у чомусь «краще за всіх»: Вася краще за всіх співає, а Маша краще за всіх малює. соціалізації - порівнювати себе з іншими.
Завдання батьків – знайти школу, яка функціонувала б за їхніми правилами, іншими словами, щоб правила школи збігалися з цінностями батьків.
Дистанційна школа не сортує учнів на класи за здібностями, кар'єрними уподобаннями або якістю батьків. Класи можуть бути як завгодно великі чи маленькі, або їх може взагалі не бути, адже у кожної дитини – своя навчальна траєкторія. Порівняння учнів одне з одним не заборонено, а технічно неможливе. Діти, як геніальні, і з великим дефіцитом розумових здібностей, вважаються «особливими» і навчаються разом із усіма – чудово з погляду соціалізації, але сумнівно з погляду освіти. Тому цього також немає.
Дистанційна школа «Ліцей «Ангстрем»» пропонує якісну освіту за напрямами:
- Початкова школа онлайн 1-4 класи
- Середня школа онлайн 5-9 класи
- Старша (профільна) школа онлайн 10-11 класи
- Екстернат онлайн
- Підготовка до школи онлайн
- Вільний слухач
- Курси та факультативи онлайн
Отримати консультацію: +380 (95) 678 9003 (дзвінки, Viber, Telegram)