Редиска – популярний овоч, без якого не обходиться жоден городник. Культура стійка до низької температури, але в зимовий час її вирощування не проводиться. Висаджування у відкритий ґрунт припадає на весну, і навіть при настанні заморозків, жодного негативного впливу на неї не буде. У компанії https://harvest-center.com.ua/redis/ пропонується широкий асортимент сортів плодів.
Для отримання хорошої врожайності багато фермерств займаються вирощуванням культури в теплиці, особливо, якщо позначка термометра опускається нижче 0С. Невелика конструкція зможе унеможливити попадання дощу або сильних поривів вітру. Головними вимогами до облаштування теплиці будуть герметичність та пропускання сонячного світла, що забезпечить стабільне зростання. Для покращення результату, можна налаштувати обігрів, підібрати додаткове освітлення та поставити систему вентиляції. Але, не слід забувати, про початкову підготовку.
Правила посіву
Коли сіяти редиску у теплиці? Посадку овочів у теплиці можна проводити у січні, за умови роботи опалення. Якщо воно відсутнє, то підходящим періодом буде березень. Також потрібно враховувати:
- Посів починається з вибору відповідного насіння. Оптимальний розмір фракції від 25 мм до 28 мм;
- Відстань між рядами має становити 8 см, але самі рослини, в одній лінії, розташовуються з інтервалом 3-4 см одна від одної;
- Робити ряди потрібно різної форми, що дозволить забезпечити активний ріст та повноцінне дозрівання;
Але правильна посадка не стане результатом гарної врожайності, оскільки потрібно створити відповідні умови.
До чого вибагливий редис у теплиці?
Дедалі більше садівників займаються посівом культури у теплиці, оскільки вона активно зростатиме при температурі від +2С до -3С. Немає нічого складного в тому, щоб звести конструкцію, де буде підтримуватись оптимальна температура. Редиска стійка до похолодання, тому зможе витримати зниження до -4С. Для повноцінного дозрівання овочів у теплиці, треба трохи більше часу, ніж при посадці у відкритий ґрунт. У закритій землі, середній період дозрівання становить 14 днів, а у відкритій – 3 дні.
Після появи перших сходжень, рекомендується збільшити температуру до +17С навесні і до +9С взимку. Також не варто забувати про облаштування відповідного освітлення в холодний період часу. Регулярний полив забезпечить отримання смачних коренеплодів.