Використовувати термін «Діти дощу» почали завдяки одному американському кінематографу, який так назвав дитину-аутиста. Цей термін використовують зараз стосовно до дітей з РАС (розладом аутистичного спектру), поведінка яких характерним для цієї патології чином відрізняється від поведінки здорових однолітків. Аутистам світ не цікавий, вони сприймають його інакше, тому їм властиво замикатися у власному, своєму внутрішньому світі. У хворих дітей спостерігаються мовні, розумові розлади, вони прагнуть уникати спілкування з іншими людьми.

Розлад аутистичного спектра прийнято розглядати як важку хворобу, яку складно лікувати. Лікування аутизму в Конотопі проводиться з використанням психотерапевтичних методик лікування. Ці методи допомагають, але лише із симптомами патології. Їхній вплив на головний мозок мінімальний.

У багатьох країнах сьогодні в лікуванні аутизму почали використовувати клітинну терапію. Її вважають інноваційною методикою, яка показала чудовий результат. Завдяки їй стало можливим суттєво зменшити прояви захворювання, а також змінити структуру мозку. Якщо конкретніше, то відбувається вплив на кору мозку, мозжечок, лімбічну систему, де проявляються «помилкові» зміни, що сприяють розвитку РАС.

Аутизм, РАС поєднують ланцюг захворювань:

  • Синдром Аспергера
  • Аутистичний розлад
  • Розлад первазивного типу
  • Дезінтегроване порушення.

В основі популярної клітинної терапії лежить корекція аутизму в Конотопі стовбуровими клітинами. Ця методика передбачає глибинний вплив на головний мозок. Вчені займаються покращенням технології, щоб вона допомогла у майбутньому вилікувати невиліковні патології, серед яких - аутизм. Інноваційна технологія дозволяє досягти виражених результатів набагато краще, ніж фізіопроцедури, медикаментозне лікування, поведінкова терапія.

Результатами лікування РАС у дітей базовими клітинами є:

  • Підвищення інтелектуальних здібностей
  • Поліпшення мовленнєвих здібностей
  • Проявлення зацікавленості у зовнішньому світі
  • Зростання соціальної активності
  • Позитивна зміна у будові головного мозку (проявляється на клітинному рівні).

Суть інноваційної методики полягає у введенні базових клітин в організм хворого. Біоматеріал вводиться у формі суспензії. Цей матеріал служить для реконструкції уражених тканин мозку, сприяє прискоренню кровообігу в ньому, підвищенню метаболізму, зняттю запальних процесів, а також відновленню клітин, нейронних зв'язків.

Перевагою технології вважається практична відсутність протипоказань, легка переносимість хворим, адже сумісний біоматеріал (родинний) не відторгається імунітетом.

Перспективи терапії РАС у медичному центрі ім. Мардалейшвілі

Однією з небагатьох медустанов в Грузії та Європі, які практикують клітинну терапію, є наш медичний центр. Його по праву вважають одним із найкращих в світі, якщо брати до уваги показник ціни-якості. На базі МЦ ім. Мардалейшвілі проходили лікування пацієнти з різних куточків нашої планети.

Враховуючи розумне формування цін і якість операцій, що проводяться, до Грузії все частіше направляються пацієнти з багатьох країн світу для проходження корекції аутизму. Інформація, як відбувається лікування аутизму в Конотопі, надана на сайті autism-mmc.com.ua. Щоб отримати цікаву інформацію, іноземні пацієнти можуть звернутися до консультаційно-організаторського відділу медичного центру.

Звертайтеся до медичного центру ім. Мардалейшвілі, щоб досягти високої ефективності у проведенні терапії аутизму вашої дитини.