За даними сайту https://tree-life.com.ua/, порушення мозкового кровообігу, або ж інсульт - одне з найпоширеніших захворювань людей похилого віку. Щороку з наслідками цієї хвороби стикається величезна кількість сімей. І тоді перед ними постає питання – як забезпечити хворому належний догляд і чи можна допомогти йому повністю відновитись?
Особливості догляду за пацієнтом після інсульту
Усі тонкощі догляду за людьми, які перенесли інсульт, знає і може розповісти тільки лікар. Більш того, наслідки цієї недуги настільки різноманітні, що методи лікування та реабілітації підбираються суворо індивідуально, з огляду на наявні порушення, вік пацієнта, його настрій та супутні захворювання.
Однак основні принципи догляду за таким лежачим хворим все ж таки зберігаються. На етапі постійного перебування у ліжку та першій стадії відновлення організму, головне завдання – не допустити розвитку ускладнень. Постійне перебування в горизонтальному положенні та низька рухливість часто призводять до появи пролежнів, захворювань легень, зниження рівня рухливості суглобів, виникнення тромбів.
Щоб уникнути всього цього важливо постійно стежити за особистою гігієною хворого, регулярно займатися з ним лікувальною і дихальною гімнастикою, змінювати положення його тіла і т.д. Не менш важливою є і моральна підтримка, щоб не допустити депресивних настроїв та мотивувати літню людину на роботу на відновлення.
Догляд за людьми похилого віку в будинку для престарілих
Робота з пацієнтами, які перенесли інсульт, давно стала одним із основних напрямків діяльності пансіонатів для людей похилого віку https://tree-life.com.ua/budynok-dlia-liudey-pokhyloho-viku-v-poltavi/. І результати проходження курсу реабілітації у такому центрі часто вражають. Адже з кожним пацієнтом працює ціла команда медиків, своєчасно та поступово застосовуючи нові та нові методи реабілітації.
Звичайно, протягом усього періоду лікування хворий отримує весь необхідний догляд, збалансоване харчування та моральну підтримку. І в цей час йому надається медикаментозна терапія (для підтримки загального стану організму) та курс реабілітації, спрямований на відновлення втрачених навичок.
Таким чином, якісний догляд у будинку для людей похилого віку поєднується з ефективною відновлювальною терапією, що незабаром дає позитивні результати. І багато хворих значною мірою можуть повернутися до нормального життя.