Кожна сімейна пара за час власного спільного життя набуває великої кількості різноманітного майна. Але дуже часто трапляється така ситуація, як розірвання шлюбу. В результаті цього виникає така проблема, як розподіл спільного подружнього майна. Як показує практика, подружня пара не може домовитися самостійно, тому за допомогою варто звернутися до такого спеціалісту, як адвокат Вінниця. Тут свої послуги може надати адвокат по сімейним справам Малик Олександр Володимирович. Зв'язатися з ним можна по наступним контактним номером телефону: (096) 109-76-08 та (050) 105-33-11. Він не тільки надасть необхідну інформацію, але й допоможе вирішити будь-які питання, пов'язані з розподілом спільного подружнього майна.
Який вид майна не підлягає розподілу?
Звертаючись за допомогою до такого спеціалісту, як юрист Вінниця, варто звернути увагу на те, що він також надає інформацію про те, який вид майна не підлягає розподілу між подружньою парою. Сюди можна віднести наступний вид майна:
- майно, яке було набуте одним із представників подружжя ще до моменту укладання офіційного шлюбу;
- спадщина;
- майно, яке було отримане одним із представників подружжя внаслідок отримання дарування;
- майно, яке було отримане одним із представників подружжя за власні кошти;
- речі, які належать до категорії індивідуального користування, куди можна віднести коштовності;
- майно, яке було набуте під час окремого проживання один від одного кожного із представників подружжя.
Такий спеціаліст, як адвокат по сімейним справам, надасть максимально детальну інформацію по тих питаннях, які пов'язані із розподілом спільного нажитого майна. Тому всі інші різновиди майна, які не перераховані у вище вказаному переліку, підлягають спільному розподілу під час розірвання шлюбу. Тут варто звернути увагу на те, що реалізований цей процес буде тільки у тому випадку, якщо між парою немає іншої домовленості у вигляді шлюбного договору. Про це детальну інформацію надасть адвокат Вінниця, який буде займатися вирішенням цього питання.
Розподіл спільного майна може бути реалізований, як добровільно, так і безпосередньо через суд. У тому випадку, якщо у подружньої пари під час розірвання шлюбу не виходить прийти до спільного рішення, тут варто звернутися за допомогою до сімейного адвоката. Саме він точно знає, як реалізувати цей процес максимально правильно.