Конотоп — невелике місто на півночі України, що входить до складу Сумської області. Це невелике міське поселення з чисельністю приблизно 90 тисяч осіб. Звичайне провінційне містечко, у якому всі один одного знають. Однак за назвою Конотоп ховається історія й національна слава. Сенс усього життя Конотопа сьогоднішнього — це залізниця, що сполучає найважливіші транспортні вузли країни з виходом за межі держави. На залізниці працює приблизно 75% усього населення міста, інші зайняті сферою обслуговування або підприємництвом. У Конотопі раніше було веселе дитинство, пов'язане з постійним спогляданням залізних составів, які приходили та відходили. Вокзал — особливе місце, де можна знайти багато чого цікавого. Можна сказати, що саме це місце було й залишається однією з головних визначних пам'яток невеликого міста на самій півночі України.
Історія появи Конотопа
Достовірно ніхто не знає, коли на місці нинішнього Конотопа утворилося перше поселення людей. Цілком імовірно, що свого часу кілька століть назад Конотоп був столицею літописного Липецького князівства й носив назву Липовицьк. Також є припущення, що висловлюється багатьма історичними діячами, що Конотоп існує ще з часів набігу монголо-татарських військ. Наприкінці 90-х років минулого століття тут проходили великі археологічні дослідження. Так, під час них було висунуто припущення, що Конотоп з'явився в період існування Чернігівського князівства. Одним словом, єдиної думки щодо дати появи цього міста немає, є маса припущень, але які з них достовірні, а які ні, ніхто сказати не може.
Коротати важкі будні в Конотопі можна різними способами. Хтось виїжджає на природу й на риболовлю, хтось проводить час вдома за комп'ютером і телевізором. Непоганим способом розваг стане проведення часу з азартними іграми. Адже за наявності везіння можна виграти навіть відчутну грошову суму. За посиланням наведені інтернет-казино, що пропонують безплатні обертання за реєстрацію. Це можливість ознайомитися з азартними іграми й виграти перші гроші без внесення депозиту на свій ігровий рахунок.
Конотоп під час СРСР
За радянських часів у Конотопі діяли заводи харчової промисловості та будівельні підприємства. Тут діяв навіть завод із виробництва свіжого пива. У 1929 році тут побудували водонапірну башту. До 1939 року населення міста становило вже приблизно 30 тисяч осіб, що свідчило про швидкий розвиток Конотопа. Але вже в 1941 році місто окупували німецькі війська. За роки окупації загинуло орієнтовно 3800 місцевих жителів.
Сьогодні місто й далі живе своїм життям, покладаючись в основному на залізницю — важливий транспортний вузол та основне місце роботи для більшості городян. У Конотопі можна знайти багато цікавих і занедбаних місць. Незважаючи на те, що чисельність Конотопа все ще досить висока, останнім часом намічена тенденція до зменшення кількості постійно проживаючих тут людей. Так, за останніми даними, у Конотопі проживають 88 тисяч осіб, але ці відомості були отримані ще у 2013 році. Точно не можна сказати, якою є реальна чисельність населення Конотопа, адже з того часу перепис більше не проводився. Сюди ж варто додати і природне зменшення населення.
Конотоп — найдавніше місто України з історією. Тут варто побувати хоча б раз тим, кому цікава залізниця, хто цікавиться цією тематикою. Тут ви знайдете для себе багато чого цікавого й отримаєте нові цінні знання.