Щоб жіноча сумка довше зберігала вигляд, протирайте шкіру сумішшю збитого яєчного білка або косметичним молочком. Для чорної сумочки підійде протирання лимонним соком, а для коричневої – кавовою гущею.
Для того, щоб купити шкіряну сумку, пройдіть за посиланням https://7bags.com.ua
Зберігати жіночу сумочку потрібно в мішечках або пакетах з натуральних тканин (льон, наприклад). Щоб виріб не деформувалося, покладіть всередину папір, це допоможе зберегти первинну форму.
Шкіру не можна залишати в поліетиленових пакетах – це призведе до висушування або потріскування матеріалу.
Шкіряні сумки не люблять вологу. Періодично змінюйте вироби водовідштовхувальними засобами, наносячи їх кількома шарами.
Замшеві жіночі сумочки вимагають ретельного догляду: щоб очистити пил з поверхні, використовуйте щітки з коротким ворсом або гумовою поверхнею. Щоб аксесуар зберігав естетичний зовнішній вигляд, використовуйте спеціальні спреї.
Вироби із шкіри легко піддаються механічному впливу. Будьте обережні, не кладіть на сумочку інші предмети, які можуть зіпсувати форму аксесуара. Якщо на ній з'явилися заломи, акуратно протріть ці місця м'яких наждачним папером.
Не можна використовувати для видалення плям розчинники (бензин, ацетон, рідина для зняття лаку), вони роз'їдають поверхню і знищують лакове покриття. Для чищення скористайтеся спеціальними засобами по догляду за шкірою.
Жата шкіра потребує ретельного догляду. Для видалення забруднень протирайте сумку губкою в теплій воді. Після очищення протріть виріб насухо, використовуючи м'яку ганчірочку. Використання грубих коштів може призвести до механічних пошкоджень.
Якщо сумочка пофарбована, стежте, щоб на неї як можна рідше потрапляли сонячні промені, це може призвести до вицвітання поверхні.
При проливании рідин (чай, кава, бризки від проїжджаючих машин) витріть сумочку насухо. Носіть з собою м'яку ганчірочку або спеціальні серветки.
Сліди кулькової ручки видаліть з допомогою липкої стрічки чи тампона, вимоченого в скипидарном олії, валеріанових краплях або лимонному соці. Плями від помади віддаляться після протирання вироби спиртом.
Мініатюрним дівчатам не можна носити занадто об'ємні аксесуари, це може незабаром позначитися на здоров'ї. Неправильне носіння сумки на плечі може обернутися проблемами з хребтом і болями в спині, призвести до сколіозу або остеохондрозу.
Важливо правильно оцінювати місткість аксесуара і не класти туди речей більше, ніж належить. Якщо ненадійне кріплення, носіть з собою тільки необхідне. Тоді сумочка не буде перевантажена і прослужить довго.
Розміщуйте вміст по всьому периметру вироби, заповнюючи кишені і відділи рівномірно. При неправильному розподілі речей сумочка буде деформуватися або рватися.
Гарантія на жіночі сумочки складає 30-50 днів після придбання товару. Якщо ви побачили прихований заводський дефект, зверніться в магазин. При задоволенні вимоги товар підлягає обміну або ремонту.
Якщо ситуація спірна, а продавці не впевнені в чесності покупця, знадобиться провести експертизу. Якщо вина виробника буде доведена, клієнту повертається грошова сума і витрати по пересилці. Проведення експертизи теж оплачується фірмою.
Якщо клієнт заздалегідь знав про дефекти і придбав товар з розпродажу, він не може претендувати на повернення. Покупцю не повертаються кошти, якщо видно груба деформації шкіри або фурнітури, сліди потрапляння на річ води або хімічних засобів.
Дефектами вважаються такі особливості сумок:
Неоднорідна структура, дрібні подряпини або зморшки, які не змінюють зовнішній вигляд виробу, тріщини на шкірі як частина дизайнерської задумки.
Деформація, потертості, подряпини, які свідчать про знос матеріалу.
Зміни кольору виробу після неправильної прання.
Неточне збіг кольору товару з кольором екранної картинки з-за налаштувань монітора.