Сьогодні з'явилася велика кількість виробників меблів, які пропонують покупцям широкий асортимент моделей, що відрізняються широким спектром колірної гами і різноманітністю матеріалів. Хто шукає виробника меблів ось посилання на сайт, він заслужив масу позитивних відгуків і довів, що його продукція найкраща. Нумо розберімося в тому, якою має бути меблі для кухні - кімнати з підвищеною вологістю.

Елементи кухонних меблів

Щоб точно визначиться, що меблі якісна розглянемо кожен елемент окремо:

  • Стільниці. Основна відмінність стільниць на кухні - у спеціальному просоченню. Стільниці з вологостійким просоченням коштують дорожче, але в процесі експлуатації показують себе більш довговічними, ніж невологостійкі. Стандартна товщина стільниць - 27-28 мм, але деякі моделі доходять до 40 мм - такі меблі виглядає солідніше і зазвичай купується з естетичних міркувань. Ви зможете прицінитися до варіантів і підібрати підходящу.

  • Фасади кухні - найдорожчі її складові. Фасадами називають лицьові сторони ящиків, дверцята шаф і інші лицьові панелі. Зазвичай їх виготовляють з МДФ, ДСП, деревного масиву або алюмінієвих профілів. Ціна тут прямо пропорційна термінів експлуатації і естетичним характеристикам фасадів.

  • Кріплення. До таких насамперед належать петлі, за допомогою яких дверцята шаф кріпляться до корпусу меблів. Якість механізму найчастіше повністю відповідає його ціні: дешеві прослужать недовго і вийдуть з ладу, петлі з середньої цінової категорії довговічні і якісні.

  • Напрямні в кухонних меблів - це ті самі ролики, до яких ми звикли. Роликовий механізм - найпоширеніший. Також можна підібрати кулькові напрямні, тандембокси і метабокси. Кульковий механізм зустрічається в кухонних меблів так само часто, як і роликовий. Він дозволяє домогтися від шухлядки повного висунення з корпусу. І кулькові, і роликові механізми поступово відходять у минуле, так як їх використовують в ящиках з боковинами з ДСП. Тандембокси і метабокси - більш функціональні механізми. Вони по суті і є боковинами ящиків, але металевими. Вони збільшують корисний об'єм і навантаження шухлядки. Тандембокси до того ж забезпечує плавне ковзання і м'яке закривання шаф.

  • Побутова техніка. Холодильники, мікрохвильові печі, витяжки, варильні поверхні, посудомийки, подрібнювачі відходів, духові шафи та інше обладнання зазвичай купується одночасно з меблями. Для того щоб без проблем вбудувати техніку в кухню, важливо не помилитися з розмірами.

Кухні сьогодні можна знайти найрізноманітніші, від дорогих і стильних закордонних варіантів до скромних і дешевих вітчизняних моделей. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам оцінити не тільки їх зовнішній лиск, але і якість, і ваша кухня прослужить довгі роки.