• Головна
  • Дохід одного грального закладу Конотопа складає 110 тисяч в день
08:30, 27 липня 2016 р.

Дохід одного грального закладу Конотопа складає 110 тисяч в день

Одним із пріоритетних напрямків роботи правоохоронних органів в Конотопі є боротьба з незаконним гральним бізнесом. Та всупереч державній забороні, обумовленій відповідним Законом України, не всім «гральним бізнесменам» вдалося сумлінно розпрощатися зі своєю діяльністю.

Як ми вже повідомляли раніше, на сьогоднішній день в Конотопі функціонує шість закладів, де була зафіксована незаконна діяльність. За всіма фактами були відкриті кримінальні провадження згідно ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом), в рамках яких проводиться перевірка діяльності закладів на предмет надання громадянам заборонених послуг з грального бізнесу.

Працівники поліції вилучили комп’ютерну техніку, чекові та касові апарати, та направили їх на судово-комп’ютерно-технічну експертизу. Проте, вже у двох випадках, згідно висновку експерта, на обладнанні не містилося відповідного програмного забезпечення – стимуляторів гральних автоматів. Відтак, у зв’язку з відсутністю складу злочину, вказані провадження було закрито. Відносно інших чотирьох – досудове розслідування ще триває.

«Тому, поліцією спільно з прокуратурою розроблено план заходів, серед яких і оперативні заходи, що дасть змогу правильно фіксувати та документувати подібні факти, котрі слугуватимуть доказами злочинної діяльності при спрямуванні кримінальних проваджень до суду» - говорить начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештенко.

Керівник місцевої прокуратури Сергій Сегида додав, що в подальшому, в разі вилучення у гральних закладах такого обладнання, вони будуть звертатися до іншої експертної установи, котра буде давати незалежні висновки, оскільки висновок експерта відіграє чи не найбільшу роль в якості доказу у суді.

Керівники силових структур запевнили, що незважаючи на суттєві труднощі при розслідуванні кримінальних проваджень вказаної категорії, як поліцією, так і прокуратурою будуть вживатися всі можливі законні заходи для припинення функціонування на території нашого міста незаконних гральних закладів.

Користуючись нагодою, правоохоронці нагадують, що реальні  карколомні виграші на "одноруких бандитах" - всього-навсього міф, оскільки автомати запрограмовані так, щоб збагачувалися не гравці, а власники цього темного бізнесу.

За словами громадського активіста Спартака Сергієнка, одного разу ними був "накритий" такий гральний заклад, де не встигли ліквідувати "чорну бухгалтерію". Як виявилося, дохід одного такого закладу в Конотопі за день складає 110 тисяч в день. Такі прибутки були б неможливі, якби не було ігроманів, які тут просаджують вщент все своє майно. Власне, подібні заклади й розраховані на те, щоб оббирати довірливих городян. "Це велика проблема, - застерігає Спартак, який свого часу мав ігрову залежність. - Це затягує зі старту!"  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #гральні автомати #національна лотарея #ігровий бізнес #брифінг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...